Zaboravio password?

01.02.2018 - 10:19 - 1 pregleda - 1 odgovora

MichaisN

Bodovi: 274

Pozdrav,

Kao sto vec znate humblebundle je poklanjao dosta odlicnih igara potpuno besplatno, imaju mjesecnu pretplatu (humblebundle monthly) koja ukljucuje svaki mjesec 3 vrhunske igre i na kraju mjeseca ubace jos dosta igara vecinom u vrijednosti +150$. Njihov najpopularniji servis je Weekly bundle, ovoga puta je sigurno jedan od boljih ako ne i najbolji humblebundle ikada. Radi se o Rockstar igrama, ovaj bundle je namjenjen za bukvalno sve budzete.

Za 0.80€ dobijate u paketu: Manhunt, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto III i Max Payne

Ako platite 7.81€ dobijate prvi paket plus dodatne 4 igre: Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto: San Andreas, L.A. Noire i Max Payne 2: The Fall of Max Payne

A ako platite 12.04€ dobijate sve gore navedene igre plus: L.A. Noire: DLC Bundle, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Max Payne 3.

Mislim da je ovo daleko najisplatljivija ponuda na gaming sceni u skorije vrijeme, jednostavno za manje pare je nemoguce naci ove igre. Rockstar igre se uvijek drze na cijeni. Krajem Februara nas ocekuje snizenje na steamu ali opet mislim da vrijedi uzeti ovu ponudu, makar bilo koji paket.

Editovano - 01.02.2018 - 11:02:38

Editovano - 01.02.2018 - 11:02:29

Editovano - 01.02.2018 - 10:02:21

1

TAU

Bodovi: 380

ma ništa čekam napokon da kupim AoE2:HD čisto jer sam proveo djetinstvo uz nju al nevrijedi 20€ već onih 5€ na sniženju xD

1