Zaboravio password?

09.10.2017 - 18:09 - 24 pregleda - 18 odgovora

CupCup

Bodovi: 3237

Eto pišite ovde šta trenutno igrate na PC-u ? Usput da malo osvjezimo GamersCyber:)

Ja trenutno igram : FIFA 18 Carrer Mode, F1 2017

Editovano - 09.10.2017 - 06:10:09

1 2 +

Edo23

Bodovi: 16

PUBG i CS:GO.PUBG polako nervira i postaje dosadan pa sam se opet zainteresirao za cs:go ;) .

CupCup

Bodovi: 3237

Edo23 je napisao/la:

PUBG i CS:GO.PUBG polako nervira i postaje dosadan pa sam se opet zainteresirao za cs:go ;) .

Ademinho

Bodovi: 161

Fortnite, LoL, CS:GO, klasika...

000111_

Bodovi: 231

Lol.. soloq najvise ganja se rank jer je svrsetak sezone uskoro..

skino Sniper elite 4 opalio 10 metaka i delete...

Fortnite battle rolay ponekad opalim 1 -2 solo ... i izadjem ne moze se igra igrat solo nikako ..

Ademinho

000111_ je napisao/la:

Lol.. soloq najvise ganja se rank jer je svrsetak sezone uskoro..

skino Sniper elite 4 opalio 10 metaka i delete...

Fortnite battle rolay ponekad opalim 1 -2 solo ... i izadjem ne moze se igra igrat solo nikako ..

Kad ces me boostat u LoLu hahaha, da barem okvir dobijem hahahahaha

000111_

Ademinho je napisao/la:

Kad ces me boostat u LoLu hahaha, da barem okvir dobijem hahahahaha

... haha nisam neki igrac bio gold 3 na west banovanom i sad na eune s4 .. dropovo se iz s2 zbog trolla mrtvog hahah .. al et mozemo duo .. jedino ako si ti platina onda mozemo pusit k.
kontam da udjem sad u gold pa u preseason do platine .. da izguram da bi tamo u s8 bar bio platina high ili d5
jer znm da mogu

Ako si na eune.. mozemo igrat .. samo no troll/flame .. ostalo je sve ok

Ademinho

000111_ je napisao/la:

... haha nisam neki igrac bio gold 3 na west banovanom i sad na eune s4 .. dropovo se iz s2 zbog trolla mrtvog hahah .. al et mozemo duo .. jedino ako si ti platina onda mozemo pusit k.
kontam da udjem sad u gold pa u preseason do platine .. da izguram da bi tamo u s8 bar bio platina high ili d5
jer znm da mogu

Ako si na eune.. mozemo igrat .. samo no troll/flame .. ostalo je sve ok

Ma bronzara sam ti ja, a slabo preferiram ranked, sta ces, jos gore mainam supporta haha.

Madoxx

Bodovi: 139

PES 18 kao, ne skidajte sranje je haha
Just Cause 3 mi je na skidanju
WOT svakih mjesec dana
majnkraft bi mozda igrao hahaha

000111_

Ademinho je napisao/la:

Ma bronzara sam ti ja, a slabo preferiram ranked, sta ces, jos gore mainam supporta haha.

tesko se sa supportom mozes iz bronze dic ... tek iz golda sa suppportom mozes napredovat na vise.

tako da mjenjaj lejn.
Ja igram sve osim jungle ustvari i njeg al sa par champova.. ovo ostalo sve mogu

Ademinho

000111_ je napisao/la:

tesko se sa supportom mozes iz bronze dic ... tek iz golda sa suppportom mozes napredovat na vise.

tako da mjenjaj lejn.
Ja igram sve osim jungle ustvari i njeg al sa par champova.. ovo ostalo sve mogu

Ma sada necu ni pokusavati izaci iz bronze,a sljd. sezone aBd krenut Top/Jng pa gurat nekako do golda.

1 2 +